Folpa Mohican Baskı Folyolarında Hem Parlak Hem Mat Yüzey Ürünleri Sunuyor

Folpa, Mohican Baskı folyoları ile sektöre hem parlak hem de mat yüzeyleri için ürünler sunmaktadır.

Folpa, 1969 yılından bugüne fırçadan son teknolojiye Açıkhava reklamcılık sektöründeki yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek, tecrübeli ekip ile müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firmadır. Yüksek standartlarda kaliteli hizmet vererek müşteri üst düzeyde tutmak, Türkiye şartlarına uygun fiyat politikası ile tam ve zamanında teslimat anlayışıyla hareket ederek her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Firma Mohican Baskı folyoları ile sektöre hem parlak hem de mat yüzeyleri için ürünler sunmaktadır.

Parlak ve mat yüzey seçenekleriyle sunulan yumuşak PVC folyo.

Koruyucu Kağıt: Tek tarafı silicon kaplı kağıt, 135 g/m². Harf çalışmalarında daha iyi bir kontrast sağlaması için, beyaz folyoda açık mavi
silikon kağıt kullanılmıştır.

Tutkal: Poliakrilat, kalıcı.

Kullanım Alanı: Kısa ve orta vadeli işaretleme, ekorasyon ve yazı çalışmaları için kullanılan kesim işlemlerine uygun folyo. İç mekanda kullanım süresi neredeyse sınırsızdır. Parlak yüzeyli versiyonları, termal transfer baskılara uygundur (reçine şeritlerle birlikte).
Teknik Veri :
Kalınlık : (koruyucu kağıt ve tutkal dahil değil) 75 mikron
Boyutsal Kararlılık : Çelik üstü, çapraz yönde büzüşme gözlenmemiştir, uzunluk
0,4 mm max.
Isı Dayanımı : Aluminyum üstü, -40° C ile +80° C arası değişim gözlenmemiştir.
Su Dayanımı : Aluminyum üstü, 48 saat sonra 23° C’de değişim gözlenmemiştir.
Raf Ömrü : 2 yıl
Uygulama Sıcaklığı : +10° C
Öngörülen maksimum hizmet süresi : Dikey olarak açık havada maruz kalma durumunda : 3 & 4 yıl

Malzemenin uygulanacağı yüzeyler iyice temizlenmeli, toz, yağ veya malzemenin yapışmasını etkileyebilecek herhangi bir kirlilik içermemelidir. Yeni cilalanmış veya boyalı yüzeylerin en az üç hafta kurumasına ve tamamen iyileşmesine izin verilmelidir. Seçilen boyaların uyumluluğu, malzemenin uygulanmasından önce kullanıcı tarafından test edilmelidir. Ayrıca, MOHICAN tarafından yayınlanan uygulama bilgileri dikkate alınmalıdır. Ürünler ISO 9001’e göre numaralandırılır, bu numaralandırma sayesinde ürünün geriye dönük takibi mümkün olmaktadır.

 

Print Friendly, PDF & Email