İşi büyütmek için rakipsiz bir güç: Nyala 3S

swissQprint’in endüstriyel sınıf UV baskı makinesi Nyala 3S, saatte 370m2 üretim hızı ile farklı uygulamalarda başarılı sonuçlar sağlıyor. Kısa sürede teslim edilmesi gereken baskı işlerinde bu hız baskıcıların en büyük yardımcısı olacak.

Pigment Reklam güvencesi ile Türk baskı endüstrisine sunulan 3. nesil UV baskı makinesi swissQprint Nyala 3’ün S versiyonu baskıcıları üretkenlikte yeni bir seviyeye taşıyor. Nyala 3’ün 206 m2/saat üretim hızı Nyala 3S ile 370 m2/saate çıkıyor. Çıktı gücüyle liderliği elinde tutan bu flatbed baskı makinesi, yüksek performansa ihtiyaç duyan profesyonellere hitap ediyor. Nyala 3S modüler ve sağlam yapısı ile reklam ve endüstriyel işletmelerin talep ettiği yüksek hacimli ve zorlu malzemelerle çalışma koşullarında başarısını gözler önüne seriyor.

3,2 x 2 metre baskı alanına sahip Nyala 3S, 9 renk kanalı ile yüksek renk yoğunluklarında bile başarılı sonuçları garanti ediyor. Farklı baskı uygulamaları için CMYK renklerinin yanı sıra dokuzuncu renk kanalında beyaz veya vernik boyalarından biri kullanılabiliyor. UV ile kürlenen boyaların hiçbiri VOC içermiyor, bu nedenle insan sağlığı için bir tehlike yaratmıyor. Bu boyalar akrilik, alüminyum, kompozit paneller, ahşap, branda, polyester, polikarbonat, polistiren (sert köpük) PVC, vinil filmler, esnek köpük paneller ve diğer birçok malzemeye mükemmel bir şekilde tutunuyor. Boya üstün esnekliği ile yüzeyi tamamen kaplıyor ve sonrasında beyazlama belirtisi ve benzeri sorunlar olmadan, mükemmel sonuç veriyor.

İşi büyütmek için rakipsiz bir güç: Nyala 3S

Pigment Reklam firma sahibi Serkan Çağlıyan, Nyala 3S’i baskı işinde yüksek hacimli ve kısa teslim süreleri söz konusu olduğunda rakipsiz bir teknoloji olarak tanımlıyor. Açıkhava ve iç mekanda kullanılan reklam panoları, mega posterler, afişler, dönüşüm altındaki binalar için kaplamalar ve benzeri birçok uygulama Nyala 3S ile yüksek kalitede ve kısa sürede hızla üretiliyor. Nyala 3S ayrıca tekstil, film ve karton gibi duyarlı malzemelere baskı yapmak için aynı derecede başarılıdır.

Bu gelişmiş çözümle arkadan aydınlatmalı uygulamalar için kusursuz baskılar elde edildiğini belirten Çağlıyan; “Nyala 3S sizi sadece sıradan baskı işlerinde yüksek performans sağlamaz. Farklı birçok yüzeye yapacağınız özel işlerde de aradığınız kaliteyi size sunar. Üstelik boya kalitesi ve baskı yüzeyine tutunum gücü nihai müşteriler için vazgeçilmez objeleri ortaya çıkarır. UV baskıda yenilikçi teknolojiler geliştiren swissQprint’in amiral modeli Nyala, 3. neslinin S versiyonu ile rakipsiz olduğunu bir kez daha kanıtlıyor” dedi. Çağlıyan, bu hızlı üretim ve yüksek kalite sağlayan çözümün, daha az vardiya ve personel gereksinimiyle baskı yapılabildiği için işletme maliyetlerine direkt olumlu katkı sağladığının altını çizdi.

%100 İsviçre mühendisliğinin bir ürünü olan Nyala 3S, operasyon hassaslığı, güvenilirliği ve uzun ömürlülük gibi kriterleri karşılayarak, yatırım ve işletme maliyeti açısından baskıcılara katkı sağlıyor. Nyala 3S, diğer bütün swissQprint modellerinde olduğu gibi Türkiye pazarına Pigment Reklam teknik desteğiyle sunuluyor.

Print Friendly, PDF & Email