ITMA 2023 için geri sayım sürüyor

ITMA 2023 için stand alanı uygulaması 3 Mart’ta açıldı. Dünyanın en büyük tekstil ve hazır giyim teknolojisi fuarı ITMA, 8-14 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Milano, Fiera Milano Rho’da düzenlenecek. 2019’da Barselona’daki başarılı serginin ardından, devam eden Covid-19 salgınına rağmen yaklaşmakta olan fuara ilgi hala yüksek. Gösteri sahibi CEMATEX ve organizatör ITMAServices’e göre, geçen yıldan bu yana ilgilenen katılımcılardan birçok talep alındı.

ITMA Services Yönetim Kurulu Başkanı Charles Beauduin şunları söylüyor: “Pandemi dünyayı benzeri görülmemiş birçok şekilde değiştirdi. Artık dijital alanın daha sıradan hale geldiği yeni bir dünyaya geçiyoruz. Aynı zamanda, bir kez daha mümkün olduğunda hepimizin her zamankinden daha çok takdir edeceği yüz yüze görüşmelerin öneminin altını çizdi.

Pek çok tekstil teknolojisi kurucusu, işlerini güçlendirmek ve rekabeti sürdürmek için araştırma ve geliştirme çabalarını ilerletmek için bu birkaç yılı kullanıyor. Bu nedenle, ITMA 2023 yapıldığında, en son yeniliklerini Milano’da sergilemeye hazır olacaklar. ”

CEMATEX Başkanı Ernesto Maurer ise şunları ekliyor: “Tekstil ve hazır giyim endüstrisi oyuncularının ITMA 2023’e katılımlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için çeşitli yollar araştırıyoruz. Katılımcılar, en yeni makinelerini ve katılımcıları ve ziyaretçileri ITMA 2023’teki yüz yüze toplantılarından önce ve fuar sonrasında birbirine bağlamaya yardımcı olacak yeni dijital platformumuz aracılığıyla sunacağımız çözümler gibi. Ayrıca, pazardaki fırsatları yansıtmak için ürün endeksimizi genişlettik ve iyileştirdik.”

Genişletilmiş ürün grubu

ITMA 2023, 20 bölümden oluşacak. Bu büyüyen sektördeki alıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için kompozitler, yardımcı makineler ve aksesuarlar için tekstil güçlendirme yapıları için makinelere ilişkin yeni bir bölüm oluşturuldu. Beauduin, “ITMA 2023, tüm tekstil ve hazır giyim üretim değer zinciri için çözümler sunuyor. Kompozit endüstrisi fırsatlarla dolu. Geçmiş ITMA sürümlerinde kompozit çözümler sergilenirken, artık alıcıların tek bir sektörde kümeleyerek bu teknolojileri tedarik etmesini kolaylaştırıyoruz”, diyor. Mevcut endüstri taleplerini ve ihtiyaçlarını daha da yansıtan ITMA 2023 ürün endeksi, tekstil ayırma sistemleri ve kimyasal geri dönüşüm teknolojisi gibi tekstil geri dönüşümü için ekipman içerecek şekilde güncellendi. Tasarım, veri izleme, işleme ve entegre üretim için yazılım ve otomasyonla ilgili bölüm, tekstil ve giyim üretimi için dijital platformları, tekstil malzemelerinin tedarikini ve perakende için B2C platformlarını içerecek şekilde genişletildi. Ayrıca, üretim süreçlerinin otomasyonu ve ürünlerin izlenmesi ve izlenmesi için daha geniş bir çözüm yelpazesi mevcut.

Print Friendly, PDF & Email