Mactac, Soğuk Hava Uygulamaları için Yeni Ürününü Duyurdu

Soğuk hava uygulamaları dahil yıl boyunca kullanım için tasarlanan REBEL Mactac’tan çıkarılabilir çoklu baskı ortamı, baskı hizmeti sağlayıcıları için iş fırsatlarını artırır.

REBEL Çıkarılabilir, yıl boyunca kullanım için tasarlandı ve PSP’ler için iş fırsatlarını artırdı. Soğuk hava uygulamaları da dahil olmak üzere yıl boyunca kullanım için tasarlanan REBEL Çıkarılabilir çoklu baskı ortamı Mactac’tan baskı hizmeti sağlayıcıları (PSP’ler) için iş fırsatlarını artırır.

Mactac Distribütör Ürünleri Ürün Müdürü Amanda Smith, “Tipik olarak, soğuk hava başladığında, grafik kurulumları yavaşlar – ancak REBEL Removable 500 serimiz soğuk hava uygulamaları için harikadır ve sıcaklıklar düşük olduğunda bile kurulumu kolaydır” dedi. Mactac Ürün Müdürü Amanda Smith. “REBEL Removable tarafından sunulan esneklik ve olanaklar sayesinde, PSP’ler gerektiğinde grafikleri değiştirerek yılın herhangi bir zamanında markalama ve tabela projeleri üzerinde çalışabilir.” şeklinde konuştu.

32 derece Fahrenheit ve daha yüksek derecelere sahip Mactac’ın REBEL Removable 500 serisi, UV ve solvent serigrafi, solvent, eko-solvent ve lateks baskı, UV inkjet ve ofset baskı dahil olmak üzere birçok baskı platformunda basılabilirliği ile tanınır. Parlak beyaz, mat ve berrak yüzeylerde mevcuttur ve 90 # Superflat astar ile birlikte gelir. Satın alma noktası ve promosyon tabelaları, çıkartmalar, pencereler, iç mekan zemin uygulamaları ve daha fazlası için idealdir ve çoğu yüzeyde uygulamadan sonra 2 yıl kullanılabilir özelliğe sahiptir.

Popüler mat beyaz RB528R dahil olmak üzere serinin yüksek performanslı filmleri, yüzey stoğuna yerleşik yüzde 99 opaklık sunarak, uygulama alt tabakasına saf yapışmayı sağlamak için pigment girişimini ortadan kaldırır.

Ek olarak, REBEL Çıkarılabilir çeşitli rulo boyutlarında ve genişliklerinde mevcuttur – yeni 75 kısa rulolar (yani RB528RW54L75) dahil olmak üzere müşteriler ve son kullanıcılar yalnızca proje bazlı işler için gereken malzemeyi satın alabilir.

Print Friendly, PDF & Email