Masaüstü yazıcıda farklılık arayanların tercihi: Roland LEF2-200/300 UV Flatbed Yazıcı

Yazıcının Türkiye’deki satış ve pazarlama faaliyetlerini Şahin Reklam Market – Novarota yürütmektedir.

Müşterileriniz benzersiz bir şey istiyor. Roland VersaUV LEF2 serisi ile onlara olağanüstü bir şey verin: Roland’ın en yeni nesil, ödüllü tezgah üstü UV yazıcıları. Kullanımı basit ve yüksek potansiyele sahip LEF2 serisi, 100mm kalınlığa kadar çok çeşitli malzeme ve nesnelere doğrudan baskı yapılmasını sağlar. Çarpıcı renkler, gerçekçi dokular ve şık kabartmalı efektler üretir.

Gerçek Hayatta Olduğu Gibi Görünen Baskılar

VersaUV LEF2 serisi ile fotoğraflar, grafikler ve son derece ayrıntılı metinleri çarpıcı kalitede basabilirsiniz. Ayrıca, çok çeşitli yüzeylerde ve nesnelerde gerçekçi dokular, simüle edilmiş 3D kabartma ve Braille metinlerinin yanı sıra ve parlak ve mat bitişler oluşturabilirsiniz. Beyaz mürekkep; koyu, renkli veya açık renkli ortamlarda parlayacak canlı renkler için, temel katman olarak baskı yapmak için de kullanılabilir.

Verimlilik Ve Baskı Alanları Seçimi

LEF2 serisi, farklı çalışma boyutlarına ve baskı hızlarına sahip iki model içerir, böylece çalışma hacminize ve üzerine baskı yapmak istediğiniz yüzeyin veya nesnelerin boyutuna en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sert, Yumuşak, Düz ve Eğimli Tüm Nesnelere Baskı

Karmaşık köşeler ve kıvrımlar etrafında esneyebilen, ayrıca deri ve kumaş gibi yumuşak malzemelere baskı yapabilen gelişmiş Roland ECO-UV mürekkep formülasyonları hem esneklik hem de güzel görüntüleme için tasarlanmıştır. VersaUV LEF2 serisi ayrıca şişelere ve diğer silindirik nesnelere baskı yapmak için isteğe bağlı döner eksenli bir mastarı destekler.

Çok Çeşitli Medyaya Doğrudan Baskı

Düşük sıcaklıklı UV-LED lambalar malzemenin yüzeyindeki mürekkebi anında kurutur, böylece PVC ve plastiklere, kanvas, ahşap, deri, kumaş ve daha fazlasına doğrudan baskı yapmanıza olanak tanır1. İsteğe bağlı yerleşik Astar; akrilik ve cam2 gibi yüzeylere daha fazla yapışma sağlar ve bir vakum tablası, ince ve zorlu medyayı yerinde tutar.

Talebe Göre Sadece Bir Tane Veya Çok Sayıda Baskı Yapın

İsteğe bağlı olarak tek seferde birkaç öge veya yalnızca bir tane basın. Prototipler oluşturun, basılan görüntünün bitişini kontrol edin, benzersiz hediyeler üretin veya özelleştirilmiş ögeleri yüksek hacimli basın. Tamamen kapalı gövde, sessiz, temiz işleyiş ve şık tasarım LEF2 serisini perakende satış yerlerinde, üretim baskı odalarında, tasarım stüdyolarında ve üretim ortamlarında kullanım için ideal kılar.

Kolaylıkla ve Verimli Şekilde Elde Edilen Yüksek Kalite Sonuç

Zamanlayıcı Başlatma İşlevi LEF2’nizin kurulum prosedürlerini otomatik olarak tamamlaması için bir zaman belirleyin, böylece materyaller yüklenir yüklenmez baskıya başlayabilirsiniz – Çoklu Baskı İşlevi Aynı verileri sürekli olarak basarken, bir sonraki baskı işini yalnızca makinedeki başlat düğmesine basarak, yazılıma geri dönmeden gerçekleştirebilirsiniz. – Roland DG Yazıcı Durum Monitörü LEF2 akıllı baskı işlemlerini destekler, böylece baskı üretiminizi uzaktan yönetebilirsiniz.

Print Friendly, PDF & Email