Nutec, UV ile kürlenen alternatif mürekkepler sunar

Dünyanın önde gelen mürekkep üreticisi NUtec Digital Ink kısa süre önce EFI VUTEk QS, GS ve HS serisi yazıcılar için özel olarak formüle edilmiş en son UV iyileştirilebilir, alternatif mürekkep üretimini duyurdu.

NUtec’in EFI için Amethyst A50-HYB-EF ve A50-RTR-EF UV ile kürlenen mürekkepleri, gelişmiş kimyasal ve sürtünme direnci ile hızlı kürleme sağlamak üzere formüle edilmiştir, bu da onları hibrit veya roll-to için yüksek hızlı, zorlu bir baskı ortamı için ideal hale getirir.

A50-RTR-EF, kendinden yapışkanlı vinil, güçlendirilmiş vinil afiş, stiren, köpük levha, oluklu polipropilen ve polikarbonat üzerine baskı yaparken mükemmel sonuçlar verirken, A50-HYB-EF ise chromadek, kaplamalı metal, correx, akrilik, ABS ve HIPS, yukarıda belirtilen malzemelere ek olarak.

Özel olarak tasarlanmış ambalaj, OEM’in mevcut konfigürasyonunu değiştirirken basit tak ve çalıştır dönüşümüne izin verirken, kullanım kolaylığı için yazıcıya özel RFID etiketleri mürekkeplere dahil edilmiştir.

NUtec satış ve pazarlama direktörü Neil Green şunları söylüyor: “Üstün performanslarına ek olarak, EFI için UV ile kürlenen mürekkeplerimizin tümü NVC içermez ve bu nedenle müşterilerimiz için hayati önem taşıyan en son sağlık ve güvenlik yasal gerekliliklerine uygundur ve çalışanlarının. “

EFI için Ametist A50-RTR-EF ve A50-HYB-EF Hem üstün kaliteli mürekkepler artık geliştirilmiş renk tayfa, canlı renk tonlarına ve uzmanlık yapmak için yeteneği sağlayan, White ve Vernik dahil genişletilmiş renk seti ile sunuluyor baskılar.

Print Friendly, PDF & Email