NUtec’in TRV2 mürekkebi küresel ivme kazanıyor

Önde gelen dijital mürekkep üreticisi NUtec, TR2 mürekkeplerine alternatif olarak sunulan Diamond D15-TRV2 eko-solvent mürekkebine yönelik artan küresel talebi bildirdi.

 

Önde gelen dijital mürekkep üreticisi NUtec, TR2 mürekkeplerine alternatif olarak sunulan Diamond D15-TRV2 eko-solvent mürekkebine yönelik artan küresel talebi bildirdi.

NUtec’in Diamond D15-TRV2 eko-solvent mürekkebi, olağanüstü baskı güvenilirliği sunan TR2 mürekkepleri için arka arkaya yedek olarak tasarlanmıştır. Düşük kokulu mürekkep, OEM mürekkebinden dönüştürülürken yıkama gerektirmez ve Roland TrueVIS VG, VG2, SG ve SG2 yazıcılar için tasarlanmıştır.

Diamond D15-TRV2 formülasyonu, üstün aşınma ve kimyasal direnç sunarken, film laminat kullanırken araç kaplama da dahil olmak üzere çok çeşitli kendinden yapışkanlı ve esnek alt tabakalarda mükemmel ortam uyumluluğu sağlar

Kullanışlı 500 ml’lik poşetler, kjkjkkjjlkjyeniden kullanılabilir kartuş mürekkep yuvalarına düzgün bir şekilde sığar ve görüntü kalitesinden ödün vermeden daha düşük maliyetli baskı üretimi sunar. Hızlı kuruma süreleri, yüksek hız modlarında bile güzel görüntüler ve tek tip renkler sağlar.

Mürekkeplerin uygun alt tabakalar kullanılarak normal uygulamalarda kullanılması koşuluyla, yazdırılan görüntülerin ömrü iki yıla kadar sürecektir. Tüm NUtec mürekkeplerinde olduğu gibi, Diamond D15-TRV2 eko-solvent mürekkep, NUtec Digital’in Mürekkep Dağıtım Sistemi (IDS) Garantisi ile desteklenmektedir.

NUtec Digital Ink Satış ve Pazarlama Direktörü Neil Green, “Başarılı bir şekilde TRV2 mürekkeplerimize dönüştüren global müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler bizi çok cesaretlendirdi” diye konuştu.

Print Friendly, PDF & Email