Vira Dijital, yenilikleriyle SIGN İstanbul’da

Vira Dijital, 9-12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul 2021 Fuarı’na katılıyor.

Vira Dijital, 9-12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul 2021 Fuarı’na katılıyor. Uzun süredir dijital baskı mürekkeplerinin ithalatına ağırlık vererek bu alanda uzmanlaşmayı tercih eden Vira Dijital, gerek ürün çeşitliliği ve kalitesi, gerekse yaygın servis ağı ve ürünlere kolay ulaşılabilirlik konusunda özellikle NUtec ve INX firmalarının ürünleri ile istenilen hedeflere ulaştı. Vira Dijital, direkt ithalatını yapmadığı Baskı Vinilleri, ve kendinden yapışkanlı ürünler konusunda stok yapısını geliştirme ve direkt ithalata dönme kararını hayata geçirdi. Ayrıca LED modül ve Display ürünlerin satışı konusunda da stok yapısını geliştirme noktasında adımlar attı. Bununla birlikte Vira Dijital, baskı makineleri satışı ve teknik desteği faaliyetlerine de aralıksız devam ediyor. NUtec Aqua serisi her baskı kafasına uygun AQ10 DST HC ve AQ20 DST HC yüksek kaliteli süblimasyon mürekkepleri de son olarak firmanın portföyüne katılan ürünler oldu. Vira Dijital, tüm yeniliklerini 9-12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek SIGN İstanbul Fuarı’nda sergilemeyi sergilemeye hazırlanıyor.

“SIGN İstanbul yeni işbirlikleri için büyük bir fırsat oluşturuyor”

Vira Dijital Genel Müdürü Barkın Övünç, yaklaşan fuarla ilgili olarak, “Temennimiz fuar tarihine kadar salgının etkilerinin hafiflemiş olması yönündedir. Bizler üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirerek maksimum tedbirler çerçevesinde fuarımızı sağlıklı olarak tamamlamak dileğindeyiz. Orada olmayı, müşterilerimizi ve meslektaşlarımızla buluşmayı özledik. Birçok sektör mensubunun da bu şekilde düşündüğünü biliyorum” diye konuştu.

Övünç şöyle devam etti: Özellikle yurtdışı faaliyetlerimizi ve girişimlerimizi arttırmayı ve yeni yatırımlar yapmayı düşündüğümüz bir süreçte, yabancı katılımcılar ile birebir görüşebilmek dileğindeyiz. Ayrıca tüm yerli katılımcılara da mevcut ürün portföyümüz ve yeni ürünlerimizi avantajlı koşullarla sunacağımız yeni kampanyalarımızı fuar süresince özel koşullar altında yürüteceğimizi buradan sizin vasıtanızla duyurmak isteriz”

Kaliteli ürün, uygun maliyetler

Barkın Övünç sektördeki başarılarının arkasındaki etkenleri de şöyle sıralıyor: “Firmamız kaliteli ürün, süreklilik ve uygun maliyet avantajlarını müşterileri ile paylaşması yanında, dürüstlüğü ile de ön plana çıkan bir kurumdur. Kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyleri müşterilerimize de yapmıyor, dürüstlük ve karşılıklı saygının meyvelerini topluyoruz”

Uzun bir süredir dijital baskı boyalarının ithalatına ağırlık vermiş ve kendimizi bu konuda geliştirme yolunu seçmiştik. Gelinen noktada, gerek ürün çeşitliliği ve kalitesi, gerekse yaygın servis ağımız ve ürünlere kolay ulaşılabilirlik konusunda özellikle NUtec ve INX firmalarının ürünleri ile istenilen hedeflere ulaştık ve çıtamızı her geçen gün aşar hale geldik. Bu bağlamda uzun süredir direkt ithalatını yapmadığımız Gerek Baskı Vinilleri, gerekse kendinden yapışkanlı ürünler konusunda stok yapımızı geliştirme ve direkt ithalata dönme kararını hayata geçirdik. Ayrıca LED modül ve Display ürünlerin satışı konusunda da stok yapımızı geliştirme kararı aldık. Dijital baskı makineleri satışı ve teknik desteği faaliyetlerimize de aralıksız devam ediyoruz. NUtec Aqua serisi her baskı kafasına uygun AQ10 DST HC ve AQ20 DST HC yüksek kaliteli süblimasyon mürekkeplerimiz de son olarak ailemize katılan ürünler oldu.

Print Friendly, PDF & Email