2E İleri Teknoloji Ürünleri’nden ORCA markası ile yeni baskı makinesi

Orca markasıyla satışa sunulan baskı makinesi özellikle iç mekan baskıların daha hassas olarak yapılmasını sağlayacak bir sistem ve kalite ayrıcalığı ile ön plana çıkıyor.

2E İleri Teknoloji Ürünleri, Epson XP600 Baskı kafası ile yeni baskı makinesini ORCA markası sektörün hizmetine sundu. Makine özellikle iç mekan baskıların daha hassas olarak yapılmasını sağlayacak bir sistem ve kalitesi ile ön plana çıkıyor. Yeni baskı makinesiyle ilgili olarak 2E İleri Teknoloji Ürünleri Genel Müdürü Altay Altın sorularımızı yanıtladı.

İçinde bulunduğumuz zorlu piyasa koşullarına rağmen yeni ürününüzü piyasaya sürüyorsunuz. Öncelikle ürün hakkında bilgi verir misiniz?

Altay Altın: Teknolojinin sürekli gelişmesi Pandemi süresince biraz yavaşlasa da yapılan işlerin geliştirilmesi, farklılaştırılması, kalitenin arttırılması adına daha önce tarafımızdan kullanılmayan Epson XP600 baskı kafası ile yeni baskı makinemizi ORCA markası ile müşterilerimizle paylaşmak istedik.

Kullanım amacı, özellikleri, avantajları ve yatırımcıya sağlayacağı faydalar hakkında bilgi verir misiniz?

Altay Altın: Özellikle iç mekan baskıların daha hassas olarak yapılmasını sağlayacak bu sistem ile kalite ön plana çıkacaktır. CMYK renklerine Lc ve Lm ilavesi ile 6 renk kullanılarak, hassasiyet ve baskı görüntüsü maksimum seviyeye çıkacaktır. Baskı kafası her ne kadar yılda 1 kez değişecek olsa bile fiyat avantajı sağlayacaktır. Makine donanım olarak üst düzeydedir. Bu makine fiyat avantajları ile ciddi bir kaliteli üretim sağlayarak firmaların eksikliklerini tamamlayacaktır.

Ürünle ilgili olarak hedef kitleniz nereler olacak? Bunun yanında müşteriye nasıl ulaşmayı planlıyorsunuz?

Altay Altın: Kaliteli, hassas, hızlı üretim isteyen ve bu yatırımı da makul bir fiyat ile yapmak isteyen tüm firmalar bizlerin hedef kitlemizdir. Ürün referansları ile zaten kendine ulaşılmayı sağlıyor. Kurulum yapılan yerlerdeki tanıtımlarımız da hedef kitleye ulaşmamızı kolaylaştırıyor kısaca referansımız müşterilerimiz ilkesi çok değerli bir anlam taşıyor.

Bilindiği üzere bu sene sektörümüzle ilgili fuarlar gelecek yıla ertelendi. Bu gelişmeyi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Altay Altın: Ertelemenin yaşadığımız bu süreçte alınmış çok doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Gerek ekonomik süreç gerekse sağlığımızı koruma kaygısı fuar ziyaretlerini olumsuz etkileyecekti, gelecek sene için süreci takip ederek en doğru kararın verileceğini ümit ediyorum.

İçinde bulunduğumuz salgın süreci ve önümüzdeki döneme ilişkin beklentileriniz nelerdir?

Altay Altın: Öncelikle sağlığımızı korumak ilk hedefimiz, gerek ailemiz gerekse çalışanlarımızın sağlıkları bizim için önceliktir. Mevcut şartları günün koşulları ile adımlarımızı doğru atarak korumaya gayret ediyoruz. Bu süreçte farklılıkları, avantajları küçük yatırımlar ile müşterilerle buluşturup kalkınmalarında pay sahibi olmak bizim misyonumuzdur.

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Altay Altın: Süreci doğru adımlar atarak aşabiliriz. Bu adımlar günün koşulları ile örtüşmelidir. İşinize katkı sağlamak için yenilikleri takip edin ve size güven veren, geçmişi ile sektörde yer edinmiş firmaları tercih ederek gelişmelerinizi sürdürün. Süreklilik esastır.

Print Friendly, PDF & Email