Akpar Makine, endüstriyel reklam sektörüne yenilik katmaya devam ediyor

Akpar Makine’nin yeni ürünü Bestlam Ultra Yapıştırma ve Dilimleme Makinesi, reklam uygulaması yapan firmalara büyük kolaylık sağlayacak.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli makine üreticisi Akpar Makine, 2021 yılına yeni Bestlam Ultra Yapıştırma ve Dilimleme Makinesini sunarak girdi. Makine, sünger üzerine çift taraflı bandı kolaylıkla yapıştırmaktadır. Kenar kontrol sistemi sayesinde kaymadan ürünü sararak dilimleme yapabilmekte. Sarılan ürün ağırlık kontrol sistemi sayesinde istenilen gerginlikte toplanabilmektedir. Makinenin merdane sıcaklığı 120 C kadar ısınabiliyor. Dakikada 10 metre ürün elde imkanı sunan Bestlam Ultra Yapıştırma ve Dilimleme Makinesi, 85 mm genişliğe kadar kesim yapabiliyor. Kilitleme çarkı ile çok hızlı ürün takıp çıkarmak mümkün.

Üretim kesintisiz devam etti

Konuyla ilgili olarak dergimize açıklamalarda bulunan Akpar Makine Genel Müdürü Mevlüt Parlak, “2020 yılı pandeminin gölgesinde geçti. Bizlerde yıl boyunca çalışmalarımıza hem piyasanın taleplerini karşıladık hem de yeni ürün geliştirme noktasında çalışmalar gerçekleştirdik. Son olarak sektörden talepler doğrultusunda Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde Bestlam Ultra Yapıştırma ve Dilimleme Makinesi’ni sektörün hizmetine sunduk. %100 yerli makinemizle reklam ve uygulamacı firmalara büyük bir kolaylık sağlamış olacağız” diye konuştu.

Yeni ürün geliştirme çalışmaları sürüyor

1995 yılından bu yana üretimi yapmış olduğumuz ürünleri hem yurt içinde hem de yurt dışında satışa devam ettiklerini ifade eden Mevlüt Parlak şöyle devam etti: “Akpar Makina 1995 yılında kurulmuş, makine yedek parçası, fason işler üretimi ile faaliyetine başlamıştır. 1998 yılından itibaren laminasyon makinası üretimi de yapmaktadır. Bunun yanında değişen ihtiyaçlara göre, endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörüne yönelik yeni imalatlar yapmaya başlamıştır. Akpar Makine ürettiği tüm ürünlerde, öncelikle müşteri memnuniyeti ve geri dönüş olarak da ürünlerin; bakım, servis hizmetlerini, hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirmek için gerekli tüm alt yapıyı oluşturmuş ve uygulamaktadır. Üretim ve satış sonrası gerekli takipler yapılarak aksaklıklar üzerine gerekli çalışmalar yapılmakta ve daha kaliteli hizmet imkanlarını müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız kurumsal yapılanma ile gerek üretim noktasında, gerekse servis ve hizmet noktasında kaliteli ekipman ve elamanlar ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. Akpar Makina dürüst ve güvenilir bir şekilde yoluna devam etmektedir. Akpar Makine, gelişmeye açık, teknolojiden ve tüm imkanlardan faydalanarak, Ar-Ge çalışmalarına da devam etmektedir. Hem üretilmekte olan ürünlerin hem de sektöre yönelik yeni ihtiyaçların karşılanması için çalışmalarını hızlı bir şekilde devam etmektedir”

Print Friendly, PDF & Email