Derya Reklam Yeni Yatırımla Çözüm Yelpazesini Genişletti

Her geçen gün yaptığı yatırımlarla makine parkurunu güçlendiren Derya Reklam, son olarak Digiteknik firmasından EFI Rastek T1000 UV Flatbet Dijital Baskı Makinesini bünyesine kattı. 

Derya Reklam, Digiteknik firmasından aldığı EFI Rastek T1000 UV Flatbet Dijital Baskı Makinesini bünyesine kattı. Geçtiğimiz aylarda yine EFI Rastek H652 modelini bünyesine katan Derya Reklam, yeni yatırımıyla baskı kapasitesini artırmış oldu. Derya Reklam yetkilileri Şükrü Erdem ve Derya Erdem ile bir söyleşi gerçekleştirdik. 

Yeni yatırımını yaptığımız makine hakkında bilgi verir misiniz? Neden böyle bir yatırıma ihtiyaç duydunuz?

Şükrü Erdem: Digiteknik firmasından aldığımız farklı olarak birçok malzemeye baskı yapabilmektedir. Genel olarak butik işler için böyle bir yatırım gerçekleştirdik. Böylece, herkesin yapamayacağı işleri, daha hızlı ve seri halde çözümlemekteyiz. 

Bu makine ile ne tür işler yapmayı planlıyorsunuz?

Şükrü Erdem: Bu makine ile birlikte reklamcı kimliğimiz, serigrafcı kimliğine döndü. Cep telefonundan, diz üstü bilgisayara kadar birçok malzemeye doğru baskılar yapabilmekteyiz. 124×244 ebatlı makinemizle, çok küçük ebatlı malzemeden büyük ebatlı malzemeye kadar tek parça baskı imkanı sunmaktadır. 

Yatırımlarınız devam edecek mi?

Şükrü Erdem: Üretim tesisindeki yer durumundan dolayı yatırımlarımızı durdurduk. Önümüzdeki dönemde yeni bir yere geçme ihtiyacı oluştu. Bundan sonraki hedefimiz daha büyük bir tesise geçmek olacak. Derya Reklam olarak yeniliklere ve teknolojilik gelişmelere açığız. Çok önemli bir yenilik olması halinde böyle bir yatırım da gerçekleştirebiliriz. 

Derya Erdem: Gelişen teknolojiye ayak uydurmak, sürekli güncel kalarak kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen firmamız oluşturduğu yeni dijital baskı ünitesiyle, yüksek çözünürlükte ve sınırsız ebatlarda dijital baskı tabelalar yapmaktadır. 7/24 saat çalışma kapasitesi olan baskı merkezimiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bunun yanında, poster, bayrak, araç giydirme, cephe germe, duvar reklam afişleri, çatı tabela ve afişleri, üst geçit reklam ve afişleri, parti reklam ve afişleri ile daha binlerce tabela ile müşterilerimize çözüm sunmaktayız.

 

Print Friendly, PDF & Email