Durst, Yeni P5 350 ile Yüksek Hızlı Baskı

Gelişmiş dijital baskı ve üretim teknolojileri üreticisi Durst, “Pikselden Çıktıya” stratejisi doğrultusunda eksiksiz bir çözüm sağlayıcı olma yolculuğuna devam ederken bir dizi yeniliği açıkladı. P5 350 Yüksek Hızlı yazıcıdır – Durst “Automat” ile birlikte yeni bir tam otomasyon sistemi, gelişmiş Durst yazılımı ile tam bir profesyoneldir.

“Firework of Innovations” adlı sanal bir etkinlikte lanse edilen P5 350 HS, üretim süreçlerini müşteriler için çok daha çok yönlü ve verimli hale getiren tam otomatik hat içi çözüm Durst Automat ile P5 teknoloji platformunun en yeni aile üyesidir. Durst İş Akışı, PrintFactory ile bir ortaklığın duyurulmasının ardından artık Durst olmayan yazıcılar için de mevcut. Durst, stratejisine paralel olarak, Pikselden Çıktıya kadar eksiksiz çözümler sunmak için yazıcılara yönelik İş Akışı, Analitik, otomasyon ve mürekkep çözümleriyle teklifini genişletti.

Yeni Durst P5 350 HS, Durst P5 350 standart modelinin iki katı hız olan saatte 600 m2’nin üzerinde baskı yapabilir ve böylece piyasadaki en üretken hibrit yazıcıdır. Ek olarak, P5 350’yi başarılı kılan çoklu rulo ve çok kanallı 6 seçeneği gibi aynı benzersiz özellikler sayesinde, yeni model yüksek çok yönlülük seviyesini koruyor. Açık renkler ve beyaz dahil dokuz adede kadar renk kanalıyla yapılandırılabilir ve “Gündüz ve Gece”, “Giriş ve Çıkış” gibi özel çok katmanlı baskı uygulamaları ve 12 katmana kadar dokunma baskısı için vernik.

Yüksek çok yönlülük, aynı zamanda 3,5 m genişliğe (137,8 inç) ve 2,2 m’ye (86,6 inç) kadar farklı pano boyutları ile iki şeride kadar yönetebilen yeni tam otomatik kart besleme ve istifleme sistemi olan Durst Automat ile kombinasyon halinde de korunur. ) uzunluk ve 90 cm (35,5 inç) yükleme kapasitesine sahiptir.
Kayar kayıt tablaları sayesinde, merdane takımına rahat bir erişim, yalnızca tek bir operatör tarafından gerçekleştirilen hızlı bir malzeme değişimini mümkün kılar.

Durst Otomat ile birleştirilen Durst P5 350 HS’nin kurulumları, 2021’de Q1’in sonundan itibaren başlayacak. Durst Workflow, kopyalama işleminin yanı sıra baskı öncesi işlevselliği de içeren tarayıcı tabanlı bir veri yönetim sistemidir. PDF araç kutusu, renk yönetimi ve kopyalama motoru için kanıtlanmış iş akışı, en yüksek kaliteyi ve mürekkep maliyeti optimizasyonunu sağlar.

Firework of Innovations etkinliğinde Durst ayrıca yeni POP Esnek LED Mürekkebin tanıtımını da duyurdu. Bu etkileyici renk gamına, eşsiz esneklik, istiflenebilirlik ve yapışma kombinasyonuna sahiptir. Çok çeşitli rulodan ruloya ve karton ortamlar için uygun, sınıfının en iyisi bir hibrit mürekkeptir. Durst’un eksiksiz LED yazıcı portföyüne yüklenebilecek, geleceğe yönelik bir başka mürekkep.

Durst, üretimi ve süreçleri düzene sokmak için Akıllı Fabrika konseptini hedefleyen 360 derece iş çözümleri için uçtan uca düşüncesine uygun olarak iş akışı tekliflerini istikrarlı bir şekilde oluşturuyor. Durst Smart Shop, Workflow, Analytics, Lift ERP – ve şimdi Durst Automat – hepsi otomasyon ve yeniliğin sınırlarını zorluyor. Hepsi, Durst Profesyonel Hizmetler aracılığıyla sağlanan danışmanlık ve sorunsuz entegrasyonla desteklenir.

Print Friendly, PDF & Email