Filmat Dış Ticaret, UV Sistemlerini Sergiledi

1-4 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen Sign İstanbul Fuarı’nda UV sistemler ön plana çıktı. Fujifilm’in Türkiye distribütörü Filmat Dış Ticaret’te UV makinelerini sergiledi. 

Fujifilm’in Türkiye distribütörü Filmat Dış Ticaret, Sign İstanbul Fuarı’nda UV sistemlerini sergiledi. UV sistemlere yönelik ilginin arttığını ifade eden Filmat Dış Ticaret yetkilisi Murat Özkıray, UV yatırımlarının artarak devam edeceğini söyledi. Özkıray, fuara ilişkin sorularımızı yanıtladı.

 Fuarı nasıl buldunuz? Hangi ürünlerinizi sergilediniz?

Sign İstanbul, her yıl hareketli geçmektedir. Bu yılda yine öyle oldu. Çok sayıda ziyaretçiyi standımızda ağırlayarak, ürünlerimizi sergiledik. Müşterilerin UV makinelere daha fazla ilgi gösterdiğini düşünüyorum. Bizde yeni UV makinemizi sergiledik. Oldukça beğeni topladı.

 Fuarda hangi teknolojiler dikkatinizi çekti?

Fuarda çok farklı teknolojiler sergilendi. Özellikle makine pazarında hızlı bir rekabet yaşanıyor. UV pazarında her firmanın bir çözüm sunduğunu gözlemledik. Bu ilginin yatırıma dönüşmesi çok daha önemlidir.  Genel anlamda sektörümüzü daha güzel günler bekliyor. UV makine yatırımları artarak devam edecektir.

Print Friendly, PDF & Email