HP Latex R2000

Sert malzemelere yapılan baskıları, asla mümkün olmayacağını düşündüğünüz şekilde üretebilirsiniz.

HP Latex R2000 Plus Printer ile 2,5 mt eninde sert malzemeler üzerinde eşsiz kalite ve renkler ile baskılar yapılabilmektedir. Hem sert hem de esnek malzemeler üzerinde göz alıcı renkler elde edebileceğiniz Yeni HP Latex R serisiyle, sert ya da esnek baskı malzemelerini göz alıcı renklerle baskı yapabilirsiniz. Ayrıca kokusuz olması, yeni renkleriniz, yeni baskı malzemeleriniz ve sahip olduğunuz yeni fırsatlar rekabette öne çıkmanız için mükemmel fırsatlar sunmaktadır.

 En parlak beyazlarla daha fazlasını elde edin.

Endüstride bir devrim olan HP Latex Mürekkepleri sayesinde, solarak sararan beyazlar artık geçmişte kalıyor. Yeni HP Latex R serisi yazıcıyla, işletmenizi tamamen farklı işler ve yeni iş alanlarına yönlendirebilirsiniz, yeni uygulamalar ve yeni işler ile işlerinize katma değer katabilirsiniz. Farklı iş ve uygulamalar arasında, öncelikle ahşap ve akrilik gibi  malzemeler üzerine, bu güne kadar hiç görülmemiş beyazlık ve parlaklıkta baskılar yapabilirsiniz.

Sert ve esnek malzemeler üzerinde olağanüstü renkli sonuçlar elde edin

Sert baskı malzemeleri üzerinde parlaklığı ve dokuyu koruyarak hiç koku oluşmaksızın canlı HP Latex renk gamutu elde edin. Sert ve esnek malzemelerle yapılan işlerde aynı görünümü elde etmenizi sağlayan tek bir teknolojiyle baskı ve montaj işlerine veda edin. Yeni HP Latex Kaplama sayesinde, yüksek düzeyde yapışkanlık ve çizilmeye karşı dayanıklılık sağlayan sağlam, esnek, su bazlı mürekkep.

En parlak beyaz

Şeffaf ve opaklık düzeyi yüksek renkli baskı malzemeleri üzerinde, sararmaya karşı dayanıklı en parlak beyaz. Çıkarılabilir HP Thermal Inkjet baskı kafaları kapalı döner hazne içinde bulunduğundan, beyaz mürekkep işleri arasında zaman kaybetmezsiniz. Otomatik sirkülasyon ve püskürtme ucu denetimlerini de içeren otomatik bakım, beyazların tıpkı diğer renkler gibi canlı görünmesini sağlar.

Daha akıllı baskıyla verimliliğinizi artırın

Sürekli yüklemeli iş akışları için hassasiyeti yüksek kayış tahrikli bir sistemle en yoğun üretim taleplerini karşılayın. Gelişmiş tasarım, otomatik bakım, akıllı vakumlama ve destekli yükleme özellikleriyle yüksek düzeyde verimlilik sağlar. 3 yıllık tam kapsama yazıcının fiyatı da dahildir. Proaktif ve önleyici HP Managed Hizmetleri sayesinde HP Smart Hizmetleri ile çalışma sürelerini en üst düzeye çıkarın.

Print Friendly, PDF & Email