Liyu International’a RemaDays 2020 Polonya Fuarı’nda Teknoloji Ödülü

Polonya’nın en büyük dijital baskı ve reklam fuarı olan RemaDays Varşova’da “The Prize For Innovations” ödülünü Liyu International organizasyonu adına Oğuz Dinçer teslim almıştır.

12-14 Şubat 2020 tarihlerinde Polonya’nın en büyük dijital baskı ve reklam fuarı olan RemaDays Varşova’da “The Prize For Innovations” ödülünü Liyu International organizasyonu adına Oğuz Dinçer teslim almıştır.

Anhui Liyu Computer Ltd. adına başta Avrupa olmak üzere 21 ülkede distribütörlükler veren ve bu pazarlara yönelik ürün geliştirmesi yapan Liyu International, merkezi Ankara’da faaliyet gösteren bir organizasyondur. Yöneticiliğini Türk ekibinin yaptığı bu organizasyon özellikle son yıllarda adından çokça söz ettiren Platinum serisi ürünleri tasarladı ve Avrupa’da kendine önemli bir yer edindi. En son tasarlamış oldukları Platinum Q2 Hybrit UV baskı makinesi ile tüm dikkatleri üzerine çekti ve bu emeklerin sonucu olarak RemaDays Varşova’da “The Prize For Innovations” ödülüne layık görüldü.

Platinum Q2 Hybrid V baskı makinesi, Platinum erişinin tasarlanan son modelidir. Özellikle üst segmentin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda Ar-Ge’si yapılmış yenilikçi dizayna sahip bir baskı makinesidir. Platinum Q2 Hybrid UV baskı makinesi hem rulodan ruloya hem de tabaka baskı yapabilme kabiliyetine sahip olduğu için “Hybrid” olarak adlandırılmıştır. Q2 baskı makinesini rakiplerinden bir adım öne geçmesini sağlayan birçok özellikleri vardır. 205 cm’ye kadar rulo ve tabaka baskı yapabilme özelliği, otomatik baskı kafası temizlik sistemi, çift yönlü prati malzeme yükleme sistemi, PhotoPrint veya Cadera RIP programı seçeneği, Japon çift sıra ray sistemi, Antistatik sistemi, malzeme sıfırlama ve çoklu malzeme baskı yapabilme ünitesi, kumanda kontrol sistemi, LED ve Mercury UV lamba seçenekleri vb. birçok yenilikçi özelliğe sahip çok fonksiyonlu dijital baskı makinesidir.

Print Friendly, PDF & Email