MT Display, sağlık koruma ekipmanlarına yenilik katmaya devam ediyor

M&T Displays ürünleri, virüslerden ve öksürme veya hapşırmayla oluşabilecek bakteri ve mikroplardan istenmeyen kontaminasyondan korumaya öncelik verir.

Dünya, bugün sağlığımızı derinden etkileyen bir virüsle karşı karşıyadır. COVID-19 salgınıyla, enfeksiyon koruma ürünlerine olan talep önemli ölçüde arttı. MT Disply, bu durumda sorumlu bir rol oynama kararı almış ve insanların hastalığın yayılmasını engellemelerine yardımcı olabilecek ürünler üretmeye başlamıştır. M&T Displays ürünleri, virüslerden ve öksürme veya hapşırmayla oluşabilecek bakteri ve mikroplardan istenmeyen kontaminasyondan korumaya öncelik verir. Ürünler dayanıklıdır, tekrar kullanılabilir ve montajı ve kullanımı kolaydır. Üretimde mümkün olduğunca suya ve toza dayanıklı ve antibakteriyel özelliklere sahip malzemelerden seçiliyor.

Şeffaf Hijyen Ayırıcı

Şeffaf panel damlacık öksürük, hapşırma veya tükürmeye karşı koruma sağlar. Sesi kolayca iletmek için konuşma yuvalarına sahiptir. Eczane, doktor muayenehanesi, ofis, resepsiyon, klinik, hastane, resepsiyon ve çok daha fazlası gibi çeşitli ortamlarda basit ve evrensel olarak kullanılabilir tasarım takımları. Ayak, tezgah, masa veya resepsiyon üzerinde güvenli bir duruş sağlar. Belge yuvalı veya yuvasız seçeneği vardır. Kolay taşıma için demonte olarak sunulmaktadır.

Tezgah Üstü Ahşap Çerçeveli Şeffaf Hijyen Separatörü

Ahşap çerçeveli şeffaf Hijyen Ayırıcı, ofis veya mağaza personelini herhangi bir öksürük veya hapşırmaya karşı korur. Müşterilerle veya diğer çalışanlar ve meslektaşlarla mesafeyi korumaya yardımcı olur. Kasa penceresi olarak masa veya kasa daireleri üzerinde farklı ortamlarda kullanıma uygundur. Ayak, tezgah üzerinde güvenli bir duruş sağlar. Katlanabilir tasarım çerçevesi, taşımanın yanı sıra temizlemeye de yardımcı olur. Kullanıma hazır. Delme veya montaj gerekmez. Paketlenmiş tek birimler

Şeffaf Masa Bariyeri

Şık ve modern masaüstü gizlilik paneli, tam görünüme izin verirken bir engel oluşturur. Öksürüğe veya hapşırmaya karşı korumak için çalışma veya yemek alanını diğerlerinden ayırır. Masa Bariyeri, her kişi için herhangi bir mikrop veya virüse karşı koruma sağlayan kişisel alan sağlar. Her panel, ayrı bir alan sağlamak ve dikkat dağıtıcı unsurları engellemek için hareketli bir bölüm görevi görür. Paneller kolaylıkla hareket ettirilebilir ve yeniden monte edilebilir. Masa bariyeri kafeler, restoranlar, oteller ve ofisler için iyi çalışır. Tanımlanan modüler boşluk ile masa üzerindeki oturma alanı kolaylıkla ayarlanabilir. Ayırıcının stabilitesi için Ayak veya Kelepçe seçenekleri mevcuttur. Kelepçe ve ayaklardaki lastik pedler masayı korur ve ayırıcıyı yerinde tutar. Masa yüzeyinin önüne veya arkasına kurulum için ters kelepçe ve destek ayağı. Gümüş eloksallı alüminyum profil, çelik ayaklar ve kelepçe yiyecek veya gazlı içecek dökülmelerine karşı dayanıklıdır. Herhangi bir yiyecek veya içecekle dolu ayakları ve kelepçeli olukları bile temizlemek kolaydır. Ayakları veya kelepçeleri çıkarın ve olukları nemli bir bezle temizleyin.

A3 Opti Çerçeveli El Dezenfektanı Dispenserleri için Zemin Standı

Pompalı Dağıtıcılar için Zemin Standı, el dezenfektanı veya silme dağıtıcıları ile kullanım için idealdir . Dikkat çekmek için alüminyum A3 açılır opti çerçeve ve mesajlar ve hijyen kuralları için anti refleks poster koruması ile donatılmıştır.  Dispenser yüksekliği, piyasada bulunan çeşitli markalar için uyarlanabilir. Braketin yüksekliği 25 cm’dir.  Her brakette maksimum ağırlık 2 kg’ı geçmediği sürece herhangi bir yükseklikte dağıtıcı kullanılabilir. Opti Frame ve Dispenserin yükseklikteki konumu da direk üzerinde ayarlanabilir, alüminyum direk kanalı boyunca yukarı ve aşağı hareket eder. Gerekirse ek bir Opti Çerçeve, kutu dağıtıcı veya pompa dağıtım braketi eklenebilir, bu da standın aynı anda iki dağıtıcı veya 2 çerçeve sunmasına olanak tanır. Dağıtıcılar, gerektiğinde değiştirilebilen 2 adet çok sıkı hava koşullarına dayanıklı cırt cırt ile monte edilmiştir. Her cırt cırt bantın uzunluğu 50 cm’dir ve farklı dağıtıcı derinliklerinin veya yüksekliklerinin braket üzerine yerleştirilmesine izin verir.
Brakette dağıtıcı yerleşimi 10 cm x 10 cm’dir.

Temassız El Dezenfektan Standı

% 100 eller serbest, Dokunmasız el dezenfektanı dağıtıcı standı Pedal ile ayakla etkinleştirilir. Personelinizi ve müşterilerinizi enfeksiyonun yayılmasından korumaya yardımcı olmak için çalışma alanınızın çevresinde el değmeden hijyen istasyonu sunmak üzere tasarlanmıştır. Dağıtıcının yüksekliği 970 mm’den max. 1225 mm. Bu, dağıtıcının anaokulları, kreşler veya okullar gibi halka açık yerlerde kullanılmasına izin verir. Ayakla çalıştırılan Dokunmasız Dağıtıcı Standının avantajı, etkili el temizliği için suya veya kağıt havluya erişime gerek olmamasıdır.

Duvara ve Cam Montajı İçin Dezenfektan Paketi

Duvar Dispenseri, alan sınırlı olduğunda iyi bir çözümdür. Vida seti ve üzerine 3M VHB kendinden yapışkanlı bant uygulanmış 2 duvar braketi ile birlikte verilmektedir. Dağıtıcılar, alanınıza özel olarak uyması ve temizlik için çıkarılabilecekleri su geçirmez yapışkan montaj braketleri ile herhangi bir yüzeye kolayca monte edilmesi için bağımsız modüler bölümlerle tasarlanmıştır. Pakette bulunan 3M VHB kendinden yapışkanlı bantlı braket ile cama veya kapıya uygulanır.

Print Friendly, PDF & Email