Mutoh XpertJet yazıcıları ile farklılık oluşturuyor

Mutoh Avrupa’nın 162 cm yüksek kalite ve verimlilik sunan piezo dropondemand bobin beslemeli inkjet yazıcısı.

Mutoh Avrupa’nın EMEA bölümü iki yeni 162 cm yüksek kalite ve verimlilik sunan piezo dropondemand bobin beslemeli inkjet yazıcısı ile farlılık oluşturuyor. XpertJet 1641SR ve XpertJet 1682SR.  Japonya’da geliştirilen bu iki yazıcı 7 renkli (CMYK+Light C + Light M + Light K) olması ile baskı zenginleştirme için alternatif oluşturuyor.

XpertJet yazıcıları, uzun süreli dış mekan uygulamaları ve iç mekan kullanımı için dayanıklı baskılar için yüksek kaliteli, düşük maliyetli tabela ve ekran grafikleri üretimi için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulamalar posterleri, arkadan aydınlatmalı tabelaları, duvar kaplamalarını, satış noktası gösterimlerini, güzel sanatlar reprodüksiyon baskılarını, araç grafiklerini, pencereleri grafiklerini, kendinden yapışkanlı etiketleri vb. içerir.

Mutoh Europe Genel Müdürü Kenji Yasuhara, “Mutoh, 2004’ten beri tabela ve reklam yazıcılarında öncü olmuştur. XpertJet, beşinci nesil yazıcılarımızdır. İlerleyen zamanda XpertJets, ödüllü ValueJet 1624X ve ValueJet 1638X yazıcılarının yerini alacaktır” diye konuştu. Yasuhara şöyle devam etti: “XPJ-1641SR ve XPJ-1682SR, hızlı üretim baskı işi kapasitesi ile en iyi baskı kalitesi arasında mükemmel bir denge sunuyor. Yeni MS-41 serisi mürekkep setimizin yeni ek Lc, Lm ve Lk renkleri, kısa görüntüleme mesafeleri için yumuşak tonları ve doygunluğu olan en yüksek kalitede baskılara odaklanan işletmelere ekstra kalite getirecek. Sürekli iyileştirme ve yenilik oluşturma konusundaki taahhüdümüz doğrultusunda, sağlam bir şekilde inşa edilmiş XpertJet yazıcıları kanıtlanmış ve endüstri lideri Mutoh teknolojisine sahiptir. Rakipsiz baskı kalitesi, uzun yıllar boyunca en yüksek düzeyde kullanıcı memnuniyeti ve güvenilirlik sağlamak için birden fazla özellikle doludur”

Print Friendly, PDF & Email