Sektör buluşmalarında üçüncü turnuva heyecanı yaşandı

Daha önce gerçekleştirilen turnuvalarda birer şampiyonlukları bulunan Hasan Aktuğ ve Zeki İstanbullu yine isimlerini finale yazdırmayı başardılar. Çekişmeli geçen final müsabakasının galibi Hasan Aktuğ oldu.

Endüstriyel reklam sektöründe faaliyet gösteren firma yöneticileri, hem fikir alışverişi hem de moral motivasyon amacıyla bir araya geldi. Firma yetkilileri, iş stresinden uzak bir şekilde güzel muhabbetler gerçekleştirdiler.

Sektör buluşmalarında üçüncü turnuva gerçekleştirildi

Organizasyona, Pimms Group Selahattin Aygüler, Tarsus Grup Zekeriya Aytemur, Optimum Digital Planet Taner Güven, Dijital Teknik Ahmet Aydın, Taç Reklam Ürünleri Hasan ve Numan İskit, İstanbul Reklam Şaban Beyler, Küp Reklam Ürünleri Hasan Aktuğ, BLZ Grup Reha Opak, Zeki İstanbullu, Frimpeks İlhan Ürer, HSF Fatih Temizkan, Pimms Group Ümit Esat Eke, Bronz Reklam Uğur bey ve Ezgi Reklam İrfan bey katıldı. Muhabbete geleneksel hale gelen tavla turnuvası ile devam edildi.

Turnuvanın finalinde şampiyonlar ter döktü

Daha önce gerçekleştirilen iki turnuvada birer kez şampiyon olan Hasan Aktuğ ve Zeki İstanbullu yine isimlerini finale yazdırmayı başardılar. Çekişmeli geçen final müsabakasının galibi ise Hasan Aktuğ oldu. Turnuvanın şampiyonu Hasan Aktuğ’a hediyesi Şaban Beyler tarafından takdim edildi. Organizasyona katılan misafirler, en kısa zamanda tekrar bir araya gelmek için sözleştiler.

Print Friendly, PDF & Email