Vutek FabriVU 520 reklamlar için kumaşa baskı cihazı

EFI’in kumaşa baskı reklamlara yönelik baskı cihazlarının sunduğu eşsiz kapasiteyle bir araya gelen en üst düzey çok yönlülük maksimum yatırım getirisi ve karlılık sağlıyor.

Eğer kumaşa baskı reklamlar için hayallerinizdeki her şeyi tek bir baskı cihazında toplayabilseydiniz, o cihaz EFI Vutek FabriVU 520 olurdu. Öncelikle bu cihazın baskı kapasitenizi duvar resimleri, sahne perdeleri ve diğer son derece geniş dikişsiz uygulamalarla genişletmenize yardımcı olacak, 5 metrelik bir baskı cihazı olmasını isterdiniz. Bundan sora sektör lideri verimlilik, 7/24 çalışma kapasitesi ve hem direk baskı hem de transferli uygulamaları gerçekleştirme imkanı sunan, sınıfının en üretken baskı cihazı olmasını sağlardınız. Yüksek marj getiren çok farklı işlerde en yüksek baskı kalitesini elde etme konusunda ısrarcı olurdunuz. Son olarak da tüm bu saydıklarımızı en düşük toplam sahip olma maliyetiyle birlikte talep ederdiniz.

Özellikleri

Kumaş üzerinde muhteşem görünen grafikler için geniş renk gamutu ve derin renk doygunluğu ile 4 renkli çarpıcı baskı – 2400 dpi düzeyine varan ultra yüksek çözünürlük ve 4 pl ile 18 pl arası damla büyüklüğüyle 4 seviye gri ölçekli baskı – Su bazlı, dispers boya mürekkepleri- Saatte maksimum 242 metrekare kaliteli üretim hızı – Karşılıklı geçiş imkanıyla doğrudan tekstile veya transfer kağıdıyla basık özelliği – Baskı cihazının çalışma süresini uzatan otomatik yazıcı kafası temizleme istasyonu – Sisteminizin sürekli olarak düzgün ve sorunsuz çalışmasını sağlayan kapak örtme istasyonu – Gelişmiş mürekkep verimi için patentli mürekkep devridaim sistemi – Kafa çarpmalarının sebep olduğu maliyetli onarımlara karşı koruma sağlayan buruşma algılayıcı sistem.

Uygulama alanları

Etkinlik ve branda grafikleri – Duvar resimleri – Sahne perdeleri – Bayraklar – Afişler – Arkadan aydınlatmalı levhalar.

Rekabet avantajı sağlayan boya süblimasyonlu baskı

Hem doğrudan tekstile baskı hem de transferli baskı işlemleri kendilerine özgü avantajlara sahiptir. Bu nedenle, kumaşa baskı reklamlar için kolay geçiş imkanıyla bu iki işlemi de gerçekleştirebilen bir baskı cihazı kullanmak avantajlı olacaktır. EFI’in kumaşa baskı reklamlara yönelik baskı cihazlarının sunduğu eşsiz kapasiteyle bir araya gelen en üst düzey çok yönlülük maksimum yatırım getirisi ve karlılık sağlıyor. Daha az geçişle görüntü baskısı yapmak için yüksek çözünürlüklü baskı kafaları kullanıyor. Daha az geçiş, daha doğru nokta yerleşimi ve verimli mürekkep kullanımı anlamına gelir. Sonuç, düzgün geçişler ve daha canlı yazılar sergileyen yüksek kaliteli görüntülerdir. Mürekkebi baskı kafalarından geçirip ana kaplara geri döndürerek devridaim sağlayan patentli mürekkep geri kazanma sistemi sayesinde, kaybolan mürekkebin % 95’inden fazlasını geri kazanıyor. Özel mürekkep formülasyonu ile daha az su içerir, bu sayede daha hafif, daha ucuz kağıtlar kullanabilirsiniz. Daha hafif kağıtlar kullanma imkanı, daha az enerji kullanarak daha çabuk transfer yapabileceğiniz, böylece üretkenliğinizi yükseltebileceğiniz anlamına gelir.

EFI

EFI en yeni ve gelişmiş teknolojiye sahip poster baskısı için geniş formatlı inkjet yazıcılar, ambalaj, tekstil ve seramik sektörleri için dijital baskı sistemleri ve mürekkeplerini üretir. Bunların yanında baskı sunucu sistemleri, kişiye özel dökümanlar, üretim ve rekabet gücünü artıracak iş yönetim ve iş akışı çözümleri geliştirmektedir.

Print Friendly, PDF & Email