Yazım Reklam enerjisiyle dikkat çekti

Yazım Reklam, yüksek motivasyon ve enerjiyle SIGN İstanbul Fuarı’na katıldı.

Yazım Reklam, yüksek motivasyon ve enerjiyle SIGN İstanbul Fuarı’na katıldı. 19-22 Eylül tarihleri arasında yoğun ziyaretçiyle gerçekleşen fuarın ardından Yazım Reklam Genel Müdürü Muharrem Yıldırım sorularımızı yanıtladı.

Bu sene de SIGN İstanbul Fuarı’nın ardından sizlerle birlikteyiz. Bizim gözlemlediğimiz kadarıyla fuarda standınız oldukça yoğundu. Siz fuarı nasıl buldunuz? Bu noktada fuar beklentilerinizi karşıladı mı?

Muharrem Yıldırım: Yazım Reklam olarak bulunduğumuz ve katıldığımız tüm organizasyonlara maksimum heyecan ve motivasyonla katılıyoruz. Bu yüksek motivasyon zaten bizi her zaman bir adım öne çıkarmaktadır. Yine bu seneki SIGN İstanbul Fuarı içinde aynı enerji ve motivasyonla fuardaki yerimizi aldık. Hem fuarın geneline hem de standımıza olan ilgiden son derece memnunuz. Yurt içinden ve yurt dışından gelerek fuarı ve standımızı ziyaret eden misafirlere teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu ilgi firmaların sektöre sahip çıktıklarının bir göstergesidir. Piyasa koşulları herkesi mutlaka etkilemektedir. Bu etkiyi en aza indirmek için çaba göstermek çok önemlidir. Olumsuzluktan beslenmek yerine olumlu tarafına bakalım. Kendimize ne olacak? sorusunun yeni neler yapabiliriz? sorusunu soralım.  4 gün boyunca çok güzel ve başarılı bir fuarı geride bıraktık.

Fuarda çok sayıda ürün sergilediniz. Bu sergilenen ürünler hakkında biraz bilgi verir misiniz? Bununla birlikte ziyaretçilerin daha fazla ilgilendiği ürünler oldu mu?

Muharrem Yıldırım: Yazım Reklam olarak mutluyuz. LED konusuna öncülük ediyoruz. Sektörümüzü LED ürünlerle tanıştırdık. Bugün itibariyle fuara LED konusunda hizmet veren firmaların katılması bizleri de sevindiriyor. LED ürünlerini 2005 yılında ülkemize getirerek sunmaya başladık. Her zaman daha iyisini sunmaya çalıştık. O günkü heyecanımızın aynısını bugünde yaşamaktayız. Ürünlerin daha kaliteli ve verimlisini sektörle buluşturmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla LED konusundaki öncü olma görevimizi bu şekilde yerine getirdiğimizi düşünüyorum. Sene içinde Çin’de katıldığımız fuarların dışında birçok firma ziyareti gerçekleştirmekteyiz. Bunu daha iyiye ve kaliteliye ulaşmak için yapmaktayız. Yine yurt içi pazarda doğru LED kullanımı konusunda eğitim noktasında ciddi çalışmalarımız oldu. Yanlış kullanılan ürünler neticesinde oluşan algıyı kırmak için çok çaba gösterdik. Zaman zaman kırıcı fiyat rekabetine maruz kaldık. Ama hiçbir zaman motivasyonumuzdan bir şey kaybetmeden kim ne yaparsa yapsın biz doğru bildiğimizi anlatmaya çalıştık. “Su akar yolunu bulur” misali kullanıcılar da bizi buldu. Bugün emeklerimizin ve çabalarımızın karşılığını görmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Türkiye’nin dört bir tarafından standımıza gelen dostlarla buluşmak, onların teveccühlerini kazanmak bizleri son derece mutlu etmektedir. Bundan sonra da yine aynı şekilde sektöre doğru ürünleri sunmaya, yatırımcısına kazandıran firma olmaya devam edeceğiz.

Yazım Reklam LED konusunda oldukça iddialı konumda. Ancak LED ürünlerin yanında birçok ürün de portföyünüzde yer alıyor. Bu ürünler de bahseder misiniz?

Muharrem Yıldırım: Yazım Reklam olarak LED konusuna öncülük etmemizin yanı sıra birçok reklam malzemesinin de satışını sürdürmekteyiz. One way vision, kumlama folyolar, viniller, güç kaynakları, trafolar, kesiciler gibi ciddi bir ürün portföyümüz var. Bunun yanında sektörümüzle ilgili yerli üretim firmalarla çalışmaktayız. Dolayısıyla Yazım Reklam, endüstriyel reklam sektörüne geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Son olarak endüstriyel reklam sektörüne vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Muharrem Yıldırım: İçinde bulunduğumuz her türlü durumda yüksek motivasyonla hareket ediyoruz. Bizim motivasyonumuz çalıştığımız firmalara da yansıyor. Biz her zaman geleceğe umutla bakıyoruz. Bu fuara da umutla geldik. Memnun bir şekilde ayrıldık. Bu arada fuarın organizatörü İFO Fuarcılık şirketine de ayrıca teşekkür ediyoruz. 21 yıldır bu fuarı profesyonel bir şekilde çok iyi noktalara taşıdılar.

Print Friendly, PDF & Email