Yazım Reklam sektörle buluşmak için sabırsızlanıyor

Yazım Reklam, 19-22 Eylül tarihleri arasındaki SIGN İstanbul Fuarı’nda hem mevcut hem de yeni müşterileri ağırlamaya hazırlanıyor.

Yazım Reklam, 19-22 Eylül tarihleri arasındaki SIGN İstanbul Fuarı’nda hem mevcut hem de yeni müşterileri ağırlamaya hazırlanıyor. Fuarla ilgili olarak Yazım Reklam Genel Müdürü Muharrem Yıldırım sorularımızı yanıtladı.

SIGN İstanbul 2019 Fuarı’nda yerinizi aldınız. Öncelikle fuara ilişkin beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Muharrem Yıldırım: Her zaman olduğu gibi öncelikle fuardan fuara görüşebildiğimiz meslektaşlarımızla yine bir araya gelebilmek ve onların beklenti öneri tavsiyelerini almak istiyoruz. Çünkü bunlar bizim gelecekle ilgili yol haritalarımızda rol oynuyor.

Standınıza gelen ziyaretçilerle hangi ürünlerinizi buluşturmayı planlıyorsunuz? Ürün portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?

Muharrem Yıldırım: Bilindiği üzere LED lerle ilgili ürün gamımızı güncel tutuyoruz. Kore ve Çin malı dış mekan adaptörlerde ürün çeşitliliğini çoğaltıyoruz. Aynı şekilde ithalatını yaptığımız vinil, mesch, onewayvison, kumlama folyolarda gerek çeşitlilik gerekse stok miktarlarını her geçen gün artırıyoruz. Tabikide iç piyasadan bayiliğini yaptığımız kompozit paneller, folyolar, pleksiglaslar, dekotolar ve daha bir çok ürünü de stoklarımızda bulunduruyoruz.

Fuar süresince hangi ürünlerinize yoğunlaşacaksınız? Yenilik noktasındaki ürünleriniz neler olacak?

Muharrem Yıldırım: Günceli takip eden bir firmayız dolayısıyla  sektörün ihtiyacı olan ürünlere kaliteden taviz vermeden yoğunlaşıyoruz ve bu yolda devam edeceğiz. Belirttiğimiz gibi ithalatını yaptığımız viniller, onewanvisionlar, kumlama folyolar ve LED ürünlerine yoğunlaşıyoruz.10 yıldır getirip satışını yaptığımız plotterlerin yeni modelini buluşturacağız. Yüksek performansa sahip 5 yıl garantili yeni nesil LED’leri yenilik noktasında belirtebiliriz.

Fuardaki müşteri hedef kitleniz hangi sektörler olacak? Bu anlamda yurt içi ve yurt dışından ziyaretçi beklediğiniz şehir ve ülkeler hangileridir?

Muharrem Yıldırım: Ürün gamımız geniş. Böyle olunca da hedef müşteri kitlemizi de geniş tutuyoruz. Yurt içinde hemen hemen tüm illerimizden ziyaretçilerimizle buluşmayı umuyoruz. Yurt dışından özelikle orta doğu ve yakın Avrupa ülkelerinden müşteri ve ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

2019 yılının son çeyreğine girdiğimiz şu günlerde, endüstriyel reklam sektörünün gelişimini nasıl görüyorsunuz?

Muharrem Yıldırım: Her şeye rağmen 2019’un son çeyreğine girdiğimiz şu günlerde Endüstriyel reklam sektörü gelişimine devam etmektedir ve edecektir. Sektörümüz gelişime açık dinamizmini koruyan bir sektör. Yeter ki işimize hep odaklı kalalım.

Fuar süresince müşterilerinize sunacağınız özel kampanyalar olacak mı?

Muharrem Yıldırım: Tabi ki de her zaman fuardan fuara özel kampanyalarımız oluyor. Bu fuarda da olacaktır.

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Muharrem Yıldırım: Fuar gündemi dolayısı ile tüm meslektaşlarımızı fuara bekliyoruz. Birlikte yenilikleri yeni trendleri izleyelim. Daha neler yapabiliriz üzerinde birlikte konuşalım. Tüm meslektaşlarımıza hayırlı işler temenni ediyorum.

Print Friendly, PDF & Email