Yeni Mimaki Süblimasyon Transfer Boyaları % 20 Maliyet Tasarrufu Sağlıyor

Yüksek yoğunluklu, düşük buhar emisyonu (VOC) Sb53 boyalar, JV33 ,JV5 serilerinde ve diğer model süblimasyon transfer baskı makinelerinde parlak renkler üretiyor.

Geniş formatlı inkjet baskı makinelerinin lider üreticisi Mimaki, yeni süblimasyon transfer boyalarının piyasaya çıktığını duyurdu. 440 ml‘lik ve iki litrelik kaplar içinde paketlenen Sb53 boyaları artık üretilmeyen Mimaki Sb51 ve SPC-0370 süblimasyon transfer boyalarının yerini aldı. Mimaki, Sb52 süblimasyon boyalarını sunmaya devam edecektir. Sb53 süblimasyon transfer boyaları mavi, kırmızı, sarı, siyah, açık mavi ve açık kırmızı renklerde gelen yüksek yoğunluklu, düşük buhar emisyonlu (VOC) boyalardır.

Mimaki Pazarlama Müdürü Mike Horsten şunları söylemiştir: “Mimaki‘de kendimizi, kullanıcı deneyimini sürekli olarak geliştirmeye adadık. Bu yeni boyaları, selefleri Sb51 boyalarından % 20 daha düşük maliyetlidir. Bu, müşterilerimiz için önemli bir tasarruf sağlarken, karlılıklarını artırıyor. Bu boyaların küçük bir çevresel ayak izi sağlayan ve sağlıklı bir çalışma ortamına katkıda bulunan düşük buhar emisyonları da Mimaki ve müşterileri için önemlidir.

” Yüksek yoğunluklu Sb53 boyaları parlak renkler üretir ve mavi için 3 veya daha yüksek ışık haslığına sahiptir. Işık haslığı ISO 105 – B02 standardı kullanılarak test edilmiştir. Boyaların düşük sedimantasyon hızı, baskı medyası üzerinde düzensiz renkler olmasını önler.

Sb53 boyaları JV33, TS34, JV5, TS5 ve TPC serileri dahil geniş bir yelpazedeki Mimaki baskı makineleri ile uyumludur. Uyumlu baskı makinelerinde bir firmware güncellemesi yapmak gerekebilir. Bu, bir Mimaki bayisi ile irtibata geçilerek elde edilebilir.

*1 BL Mavi, M: Kırmızı, Y: Sarı, K: Siyah, LBL: Açık mavi, LM: Açık kırmızı

*2 2L ‘lik alüminyum mürekkep paketini kullanmak için isteğe bağlı bir MBIS (Mimaki Dökme Mürekkep Sistemi) gerekli.

Mimaki Mimaki, tabela / görsel, tekstil / konfeksiyon pazarlarında ve endüstriyel pazarlarda kullanılan geniş formatlı inkjet baskı makineleri ve kesim makinelerinin önde gelen üreticisidir. Mimaki, her grup için tam bir ürün yelpazesi geliştirmiştir: donanım, yazılım ve boyalar & kesme bıçakları gibi ilgili sarf malzemeleri. Mimaki, sulu, solvent ve UV-kurutmalı inkjet teknolojisine dayalı yenilikçi, yüksek kaliteli ve yüksek güvenilirliğe sahip ürünler sunar. Mimaki, piyasada bulunan geniş yelpazedeki uygulamaları karşılamak amacıyla, gelişmiş isteğe- bağlı dijital baskı çözümleri geliştirme amacını taşır. Mimaki Engineering Co. Ltd., JASDAQ Menkul

Print Friendly, PDF & Email