CMYK Reklam ve Liyu Printer, Fespa Berlin’de En Son Modellerini Tanıtmaya Hazırlanıyor

CMYK Reklam – Liyu Printer 31 Mayıs – 03 Haziran 2022 tarihlerinde Fespa Berlin Fuarı’na katılıyor.

CMYK Reklam ve Liyu International, 31 Mayıs – 03 Haziran 2022 tarihleri arasında Internationales Congress Centrum Berlin’de düzenlenecek Fespa Berlin Fuarı’nda, Salon 2.2.7deki C65-70-75 numaralı standlarında en son modeller de dahil olmak üzere geniş ürün yelpazesinin sunumunu gerçekleştirecek.

Platinum KCXL UV Dijital Baskı Makinesi

Platinum KCXL UV Dijital Basık Makinesi, Konica Minolta ve Ricoh baskı kafası alternatifleri ile işletmelere kalite, hız ve maliyet avantajları sağlarken üretime verimlilik kazandırmak amacıyla müşterilerin talepleri doğrultusunda üretilmektedir. İki farklı tabla ölçüsü (125 cm x 250 cm x 305 cm) ile işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda alternatif konfigürasyonlar yapılabilmekte. Platinum KCXL UV Baskı Makinesi farklı sektörlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. 100mm kalınlığa kadar baskı yapabilme özelliği ile cam ahşap, PVC vb. malzemeler üzerine direkt baskı olanağı sağlamaktadır. Cam, mobilya, reklam promosyon, matbaa gibi birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Platinum Q3 Hybrid Dijital Baskı Makinesi

Platinum Q3 Hybrid Uv Dijital Baskı Makinesi, 50 mm malzeme kalınlığına kadar tabaka ve rulo malzemeler üzerine baskı yapabilmeye olanak sağlıyor. Konica Minolta ve Ricoh baskı kafası alternatifler ile işletmelerin talepleri doğrultusunda birçok farklı konfigürasyonlar yapılabilmektedir. LED UV kurutma sistemi ile donatılmış Q3 Hybrid baskı makinesi yüksek üretim hızına olanak sağlamaktadır. Q3 Baskı Makinesi hem tabaka hem de rulo malzemelere baskı yapabilme avantajı ile birçok fonksiyonu içinde barındırmaktadır. 330 cm baskı genişliği sayesinde iki rulo veya parça malzemeleri basabilmek çok kolaydır.

Platinum EQ2 Hybrid Dijital Baskı Makinesi

Platinum EQ2 Hybrid UV Dijital Baskı Makinesi 205 cm baskı genişliğinde 50 mm malzeme kalınlığına kadar tabaka ve rulo malzemeler baskı yapabilmektedir. Hybrid UV baskı makinelerinde günlük işlerde pratik kullanıma yönelik üretilmiştir. Konica Minolta ve Ricoh baskı kafaları ile farklı konfigürasyonlar yapılabilmektedir. Hem iç mekan hem dış mekan uygulamalarına cevap vermektedir.

Platinum PCT UV Roll Dijital Baskı Makinesi

Platinum PCT UV Roll Dijital Baskı Makinesi, sınıfının en çok tercih edilen yüksek verimli Konica Minolta ve Ricoh baskı kafaları ile müşteri taleplerine göre farklı konfigürasyonlar yapılabilen sektörde öncü konumdadır. Özellikle ışıklı baskı malzemelerinde (gergi tavan, ışıklı kumaş vb.) işletmeler tarafından yoğun talep görmekte.

Platinum QR5 UV Roll Dijital Baskı Makinesi

 Platinum QR5 5 metre UV Roll Dijital Baskı Makinesi, 530 cm baskı ölçüsü ile vinil, folyo, gergi tavan, ışıklı malzemelere Konica Minolta 1024i kafa seçeneği ile farklı konfigürasyonlarda işletmeye hız, kalite ve ekonomik üretimler sağlamaktadır.

Platinum Q-Cut Dijital Kesim Makineleri

Platinum Q-Cut Dijital Kesim Makineleri farklı malzemelerde kesim işlemlerinin hızlı ve minimum maliyetlerde maksimum performans sağlamak için tasarlanmıştır. Kolay ve hızlı bıçak değişimi için otomatik kafa değişimi sistemi olarak yenilikçi çözümler ile sisteminize geniş bir kullanım esnekliği sağlar. Platinum Q-Cut Dijital Kesim Makinesi, işletmenin maliyetlerini düşürmek ve iş akışını hızlandırmak amacı ile geliştirilmiş ve sınıfının en iyisi konumundadır. Birçok firmanın krizde değişik sektörlere de hitap ettiği için tercihi olmaktadır. Her dijital baskı merkezi ve üretim atölyelerinin artık öncelikli ihtiyaçları arasına girmiştir. Hızlı kesim ve kısa sürede çok iş çıkarabilme özelliği sayesinde birçok firmayı ekstra mesaiden kurtarmaktadır. Geniş bıçak ve kesim özellikleri sayesinde binlerce çeşit malzemede, kesim alanında çözüm imkanı oluşturmaktadır. Değişik ölçü ve kesim tablası sayesinde; küçük büyük birçok tabaka ve rulo kesim için ideal boyutlardadır.

Print Friendly, PDF & Email