Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri 7. Sektör Buluşması Gerçekleştirildi

Pimms Group ev sahipliğinde gerçekleştirilen 7. Sektör buluşmasındaki tavla turnuvası her zamanki gibi çekişmeli ve heyecanlı geçti.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörünün 6. Sektör buluşması İstanbul’da gerçekleştirildi. Sektörümüzün öncü firma yetkilileri, Pimms Group ev sahipliğinde hem güzel bir muhabbet ve hem de çekişmeli bir yarışmanın içine girdiler. Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren firma yöneticileri, hem fikir alışverişi hem de moral motivasyon amacıyla bir araya geldi. Çok sayıda firma yöneticisinin katıldığı organizasyonda hem yaşanan son gelişmeler ve hem de çözüm önerileri konuşuldu. Ardından oldukça heyecanlı geçen tavla turnuvasına geçildi. Bu buluşmanın mücadeleleri de oldukça çekişmeliydi.

Turnuvaya Pimms Group Selahattin Aygüler, Tarsus Turkey Zekeriya Aytemur, Optimum Digital Planet Taner Güven, Taç Reklam Ürünleri Numan İskit ve Hüseyin İskit, Küp Reklam Hasan Aktuğ, İstanbul Reklam Şaban Beyler, Yazım Reklam Muharrem Yıldırım, BLZ Reklam Reha Opak, HSF Reklam Fatih Temizkan, Ezgi Reklamevi Fatih Erkan ve Dijital Teknik Ahmet Aydın katıldı.

Zekeriya Aytemur ve ve Fatih Temizkan arasındaki final mücadelesinin galibi Fatih Temizkan oldu. Fatih Temizkan’a ödülü Selahattin Aygüler tarafından takdim edildi.

Print Friendly, PDF & Email