Esmo, SDI marka maket bıçak çözümlerini SIGN İstanbul ziyaretçileriyle tanıştırdı

Esmo, 9-12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen SIGN İstanbul 2021 Fuarı’na katıldı. Fuarda SDI markasına ait ürünleri sergileyen Esmo, fuardaki ilgiden memnun olarak ayrıldı.

 

Esmo, 9-12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen SIGN İstanbul 2021 Fuarı’na katıldı. Fuarda SDI markasına ait ürünleri sergileyen Esmo, fuardaki ilgiden memnun olarak ayrıldı. Esmo, SDI markasına ait ürünleri Türkiye pazarına sunmaktadır. Tayvan menşeili SDI Corporation, kollu dikiş makineleri, tel zımba makineleri ve yedekleri, maket bıçakları ve yedekleri, kollu kalemtraş makineleri, kalemtraşlar, makaslar, silgiler, şerit siliciler, kıskaçlar, perforatörler (kağıt delici) gibi çeşitli kırtasiye ve ofis ürünleri üretir.

Maket bıçaklarında kalitenin adresi

SIGN İstanbul Fuarı’nda endüstriyel reklam uygulaması yapan firmalara yönelik maket bıçakları ürünlerini ziyaretçilerle buluşturan Esmo, yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Profesyonel kesim ihtiyacı duyan sanayi ve imalat sektörleri SDI markalı ürünleri yakından tanımak ve tercih etmektedir. Özellikle reklam uygulaması yapan firmaların folyo, branda ve vinil kesimlerinde sıklıkla tercih ettiği bir markadır. SDI markasına farklı kılan en önemli özelliği plastik ve çelik bıçakların kalitesinde saklıdır. SDI Maket Bıçakları hem uzun ömürlü hem de kullanıcıya rahat kullanım imkanı sunmaktadır. Halihazırda birçok sektör SDI maket bıçaklarının kalitesi ve uzun ömürlülüğü nedeniyle tercih etmektedir.

Print Friendly, PDF & Email