Sınırsız Potansiyele Ulaşmanın Anahtarı SIGN İstanbul’da

2021 yılındaki son fuarda etkileyici rakamlara ve devasa bir ticaret hacmine ulaşan SIGN İstanbul, firmalar için yeni pazarların kapılarını açmayı vaat ediyor.

Tarsus Turkey, endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründe bölgesinin lider ticaret buluşması olan Uluslararası SIGN İstanbul 2022 hazırlıklarına ara vermeden başladı. Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasını her yıl Avrasya’nın kalbinde bir araya getiren SIGN İstanbul, 8-11 Eylül 2022 tarihlerinde 23’üncü kez kapılarını açacak. Dijital baskı makinelerinden serigrafi makinelerine, tekstil baskıdan lazer makinelerine, LED sistemlerinden endüstriyel reklam ürünlerine, 3D baskı teknolojilerinden görsel iletişim ve sergileme ekipmanlarına kadar tüm sektörel yenilikleri SIGN İstanbul’da bir arada sunulacak.

8-11 Eylül 2022 tarihleri arasında Tüyap’ta gerçekleşecek olan SIGN İstanbul’da, endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri sektörünün liderleri arasındaki yerinizi almak için şimdi bize ulaşın ve bu önemli etkinliğin sunduğu sayısız iş fırsatlarından yararlanın.

En yeni, en inovatif ürünler, yenilikler ve daha fazlası… SIGN İstanbul endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri endüstrisinin geleceğini sergileyecek.

22.’si gerçekleştirilen SIGN İstanbul 2021’in ziyaretçi sayısında rekor düzeyde artış gerçekleşti. 250 katılımcı markayı toplam 24.621 satın almacı ile buluşturan fuar, 3.461 yabancı ziyaretçi sayısı ile rekor kırdı.

İki yıl aradan sonra Eylül ayında başarılı bir organizasyonu geride bırakan SIGN İstanbul, 250 markanın katılımıyla gerçekleşmişti. Yayınlanan fuar sonuç raporuna göre, yurt dışı profesyonel ziyaretçi sayısını yüzde 5 arttıran SIGN İstanbul’a en çok satın almacının geldiği ilk on ülke sırasıyla İran, Libya, Irak, Filistin, Makedonya, Kosova, Katar, Mısır, Ürdün ve Bulgaristan olarak gerçekleşti. Yurt içinde ise Anadolu’nun hemen her yerinden satın almacıları ağırlayan SIGN İstanbul’u ziyaret edenlerin %78’ini dijital baskı merkezleri başta olmak üzere; tekstil üreticileri, reklam ajansları ve endüstriyel reklam üreticileri oluşturdu.

Şimdiye kadar geride bıraktıkları her SIGN İstanbul buluşmasının istikrarlı biçimde, hem katılımcılarını hem de ziyaretçilerini memnun etmeyi başardığını ifade eden Zekeriya Aytemur, “Biz sektöre bir fuardan fazlasını sunuyoruz. Aldığımız geri bildirimler, yüksek bir memnuniyet olduğunu ortaya koyuyor. Beklentilerinin üzerinde bir organizasyonu geride bırakan katılımcı markalarımızın ve profesyonel ziyaretçilerimizin, 2022’ye umutla baktığını görmek bizi mutlu ediyor” dedi.

Yeni Bağlantılar Kurun

Binlerce uluslararası alıcı tarafından ziyaret edilecek olan SIGN İstanbul 2022, yeni iş bağlantıları kurmak ve kendinizi global bir marka olarak kabul ettirmek için ideal bir yer.

8-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek SIGN İstanbul 2022, iş bağlantıları kurmak ve dört gün boyunca sürecek hızlı tempolu ticaretin tadını çıkarmak için yurt içinden ve yurt dışından binlerce satın almacı ile sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirecek.

  1. kez kapılarını açacak olan SIGN İstanbul’da alıcılar, endüstri akranlarıyla ağ kurup en yeni trendlerle güncel kalırken, dijital baskı, serigrafi ve tekstil baskısının yanı sıra lazer makineleri, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, mürekkepler, 3D baskı teknolojisi ve görsel iletişim ve görüntüleme ekipmanları için uygun maliyetli makine aksamlarını da tedarik edecekler.
Print Friendly, PDF & Email