Sun Chemical, Sensient Satın Alma İşlemini Tamamladı

Sun Chemical ve ana şirketi DIC Corporation, Sensient Imaging Technologies hisselerinin yüzde 100’ünün ve mürekkep üretimiyle ilgili diğer bazı varlıkların satın alımını tamamladı.

Sun Chemical ve ana şirketi DIC Corporation, Sensient Imaging Technologies hisselerinin yüzde 100’ünün ve mürekkep üretimiyle ilgili diğer bazı varlıkların satın alımını tamamladı. Bir dijital mürekkep üreticisi olan Sensient Imaging Technologies’e yapılan stratejik yatırım, Sun Chemical ve DIC’in müşterilerine ve distribütör ortaklarına yönelik en yüksek hizmet ve çözüm standartlarını daha da güçlendirecek tamamlayıcı teknolojileri kullanarak inkjet mürekkep yeteneklerini ve uzmanlığını genişletmesine olanak tanıyacak.

Satın alma aynı zamanda Sun Chemical’ın tekstil ve süblimasyon baskı için inkjet mürekkepleri teklifini genişleterek sürdürülebilirliğe olan bağlılığının altını çiziyor – gelişmiş sürdürülebilirlik profilleri ile bilinen teknolojiler . Inkjet, Sun Chemical ve DIC için stratejik bir segmenttir ve Sensient Imaging Technologies’e yapılan yatırım, Sun Chemical ve DIC’in dijital segmentteki kararlılığını göstermektedir.

Sun Chemical Dijital İşletme Küresel Direktörü Peter Saunders, “Sensient Imaging Technologies çalışanlarını Sun Chemical ailesine davet etmekten mutluluk duyuyoruz ve dijital teknolojideki tekliflerimizi, kabiliyetimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize ve Sensient mürekkeplerin dağıtım ve teknoloji ortaklarına birleştirme olasılıkları bizi heyecanlandırıyor” dedi.

COVID-19 sonrası iş ortamında, özellikle hızlı moda ve ambalajlamada , tedarik zincirleri her zamankinden daha çevik ve esnek üretim kapasitesi talep edecek. Mürekkep püskürtmeli ve dijital baskı, bu ihtiyaçları karşılamak için benzersiz yeteneklere sahiptir. Bu satın alma ve mürekkep teknolojisi ve yeniliğe yapılan sürekli yatırımlar sayesinde, Sun Chemical ve DIC, büyüme ve genişleme için dijital baskının sunduğu fırsatlardan yararlanmak üzere konumlandı.

Sun Chemical, müşteri odaklı bir hizmet geçişine ve Sensient Imaging Technologies’in kalite ve yenilik konusundaki itibarını geliştirmeye kararlıdır.

Print Friendly, PDF & Email